O nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów suchych basenów, plastikowych piłek oraz zabawek dla dzieci.

Projekt marki Kiddymoon zrodził się z potrzeby, oryginalnych i kreatywnych zabawek dla dzieci. Pobudzających ich wyobraźnie oraz wspomagający koordynację ruchową od najmłodszych lat. Zatrudniliśmy profesjonalny zespół projektantów, którzy kreują i technicznie opracowują nowe wzory i kształty naszych produktów. Zainwestowaliśmy w nowoczesne maszyny do bezpiecznej produkcji piłeczek plastikowych oraz stworzyliśmy własną szwalnię w której powstają pokrowce na piankowe zabawki.

Jesteśmy częścią firmy Kontri Sp. z o.o., która od 15 lat zajmuje się handlem i dystrybucją. Posiadamy nowoczesne centrum logistyczne, magazynujące i dystrybuujące gotowe produkty o powierzchni ponad 3200 m2. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować cały proces powstawania i dystrybucji naszych produktów od początku do końca oraz przygotować dowolną ofertę szybko i precyzyjnie.

Dziewczynka w kolorowym suchym basenie z piłeczkami.
Chłopcy bawiący się w basenie z kolorowymi piłeczkami.

Twój wybór jest dla nas ważny!

Szanujemy Twój czas i wybór. Dlatego ciągle dążymy do tego, aby nasze produkty były bliższe wymaganiom naszych klientów i ich pociech. Zapomnij o 3 podstawowych kolorach oraz kształtach. Dysponujemy basenami okrągłymi, kwadratowymi i trójkątnymi w różnych rozmiarach i kolorach pokrowców.

Produkujemy plastikowe piłeczki w olbrzymiej palecie barw, z których można tworzyć dowolną ilość różnobarwnych zestawów. Oprócz standardowych kolorów oferujemy kulki perłowe, metaliczne czy przezroczyste. Piłeczki są dostępne w różnej wielkości, a ich kompozycje mogą składać się od 50 szt. do nawet 1200 sztuk w jednym komplecie. Ogromna różnorodność to jeden z naszych największych atutów. Doceniają to rodzicie i dzieci. Dlatego cieszą nas wszytskie pozytywne opinie o sklepie KiddyMoon.

Rozwój dziecka na 1 miejscu

Zabawki dla dzieci KiddyMoon to mnóstwo frajdy dla Twojego dziecka. Jak każdy rodzic chcemy, aby dzieci były zawsze uśmiechnięte, a zabawa pobudzała ich wyobraźnię i kreatywność. Dlatego tworzymy wysokiej jakości produkty, pełne kolorów, stymulujące ich bodźce i aktywność ruchową. Zależy nam na tym, aby dzieci przyjemnie spędzając czas, rozwijały jednocześnie swoje umiejętności.

Chłopak na drabince.

Zabawki Montessori

Zabawki zgodne z filozofią Montessori, wspomagają rozwój umiejętności manualnych oraz sensorycznych. Kitchen helpery dają dzieciom możliwość, aby wraz z wiekiem mogły uczestniczyć w codziennych czynnościach, obserwując swoich rodziców i pomagając im, jednocześnie ucząc się nowych rzeczy. Piankowe klocki do zabawy można układać w dowolne konstrukcje, co znacząco wpływa na rozwój wzroku oraz dotyku idealnie sprawdzą się wśród najmłodszych. Balance board to produkt często wykorzystywany przy rehabilitacjach, ponieważ silnie oddziałuje na mięśnie brzucha i kręgosłupa poprawiając utrzymanie prawidłowej postawy ciała przez dziecko. Moglibyśmy tak wymieniać, przekonaj się sam wchodząc w zakładkę zabawki.

Bezpieczna zabawa

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Używamy tylko materiałów nietoksycznych i bezpiecznych dla dzieci, od głównego surowca po drobne elementy, takie jak metki, czy nici. Nasze produkty są starannie wykonane, bezpieczne i trwałe. Funkcjonalność i estetyka oraz wysoka jakość wykonania zapewni dziecku długą zabawę.

Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszym sklepie spełniają unijne normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE.

Ceryfikat Oeko-Tex CE
Dziewczynka w basenie z kolorowymi piłeczkami.

Kontakt

Jeśli spodobały się Państwu nasze produkty lub mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu:

Biuro Obsługi Klienta:
(+48) 85 734 12 82
sklep@kiddymoon.pl

Kontri Sp. z o.o.
ul. Kuronia 3
15-569 Białystok
NIP: 966-184-83-06

www.kontri.info

www.kontri.pl

pixel