Baseny z kulkami 120x30cm

( ilość produktów: 56 )

Duży basen - jeszcze więcej frajdy

Baseny z pianki 120 cm doskonale nadają się do większych pomieszczeń i kilkorga dzieci. Są one wystarczająco duże, by zmieścić dziecko oraz od 200 aż do 1000 kolorowych kulek. Ze względu na swój rozmiar duży basen z piłeczkami dodaje dodatkową przestrzeń do zabawy nawet kilku maluchów jednocześnie,  stanowiąc doskonałe rozwiązanie dla rodzeństwa, grupki przyjaciół wspólnie spędzających czas, czy żłobków lub  klubów malucha.

Wiele wariantów

W tej kategorii oferujemy duże baseny okrągłe o średnicy 120cm (48in)  i kwadratowe o boku 120cm (48in) z wieloma kolorami pokrowca i kulek - w sumie ponad 30 wariantów. Na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojemu dziecku i będzie jednocześnie doskonale pasowało do wnętrza. 

Bezpieczne dla dzieci

Jako KiddyMoon dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas suche baseny były nie tylko modne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Korzystamy z najwyższej klasy, nietoksycznych materiałów, które w pełni spełniają europejskie normy - od materiałów użytych do produkcji basenów i piłek, po metki oraz nici.

pixel