Darmowa dostawa od 249,00 zł

Namioty dla dzieci

( ilość produktów: 74 )

Bezpieczne dla dzieci

Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz bezpieczeństwo - dbamy o to, by namioty dziecięce spełniały wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Korzystamy z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu wierzymy, że nasze artykuły posłużą twojemu dziecku przez długi czas.

Doskonale wiemy, jak ważne dla rodziców jest bezpieczeństwo ich pociech podczas zabawy. Zadbaliśmy więc o najdrobniejsze detale - nasze namioty dziecięce są stabilne, a do ich produkcji użyliśmy bezpiecznych, nietoksycznych materiałów i barwników.

Kulki, którymi wypełniane są namioty, spełniają te same standardy - są bezpieczne w użytkowaniu, wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wierzymy, że przetrwają nawet najbardziej energiczną zabawę.

Szeroka paleta rozmiarów i kolorów

Nie od dziś wiadomo, że dzieci ciągnie do zabawek, które zachwycają kolorami i uroczymi wzorami. Zadbaliśmy o to, by każdy rodzic i opiekun znalazł namioty dla dzieci, które wpiszą się w indywidualne gusta i upodobania ich pociech. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiej gamie modnych kolorów każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do twojej dyspozycji oddajemy stonowane ponadczasowe odcienie, ale także żywe, energetyczne zestawy.

Wiele zastosowań

Namiot dla dzieci zapewni maluchom odrobinę prywatności i stworzy przytulną przestrzeń pełną radości. Można używać go w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Podczas zabawy na zewnątrz chroni on przed słońcem czy wiatrem. Jednocześnie rodzice nieustannie będą mieli dziecko na oku. Dzięki składanej konstrukcji z łatwością zabierzesz go ze sobą: do znajomych, do parku, czy na plażę.

pixel