Darmowa dostawa od 249,00 zł

Kitchen helper, pomocnik kuchenny

( ilość produktów: 5 )

Kitchen helper, czyli niezastąpiony pomocnik kuchenny

Kitchen helper najprościej opisać można jako taboret ze schodkiem. Jednak każdy, kto spotkał się z tą konstrukcją, doskonale zdaje sobie sprawę, że jest to o wiele więcej! Taki rodzaj mebla z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, a jego walory doceniają już rodzice niemal na całym świecie.

Warto tu jednak wspomnieć o tym, że pomocnik kuchenny dla dzieci powinien charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością i solidnym wykonaniem. W KiddyMoon.pl połączyliśmy wszystkie niezbędne aspekty, by zapewnić twojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo!

Coś więcej niż taboret ze schodkiem - przemyślana konstrukcja od KiddyMoon.pl

Każdy rodzic wie, że dzieci bardzo chętnie uczestniczą we wspólnym przygotowywaniu posiłków. Jednak blaty kuchenne z reguły nie są przystosowane do tego, by pracowały przy nich dzieci. Dlatego też kitchen helper zyskał tak dużą popularność - sprawia, że najmłodsi bez problemu mogą uczestniczyć w przeróżnych aktywnościach (nie tylko w kuchni, ale też w łazience!) na równi z dorosłymi.

W KiddyMoon.pl zdajemy sobie sprawę z tego, że taki mebel powinien być nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim, iż musi gwarantować maluchom bezpieczeństwo. Dzieci to najczęściej wulkany energii, a podczas wspólnego gotowania prawdopodobnie będą nieustannie w ruchu.

Zadbaliśmy więc o to, by nasz pomocnik kuchenny spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki temu do twojej dyspozycji oddajemy kitchen helpery dla dzieci. Najważniejsze funkcje:

  • można go składać i rozkładać, a do ich konstrukcji użyliśmy trwałych, metalowych śrub i nakrętek,
  • mają odpowiednie zabezpieczenie podstawy, co przeciwdziała przechylaniu się konstrukcji na boki, nawet kiedy dziecko oprze się całym ciężarem na jednej ze stron
  • posiadają wzmocnioną podstawę i drążki, a krawędzie zostały specjalnie oszlifowane,
  • pomalowane są nietoksycznymi farbami i lakierami (spełniają europejskie normy EN-71),
  • przeznaczone są dla dzieci od 18 miesiąca życia do 7 roku życia,
  • mają regulowaną podłogę, dzięki czemu bez problemu dostosujesz je do wzrostu dziecka, a sam mebel posłuży twojemu maluchowi przez długi czas.

Kitchen helper w KiddyMoon.pl

Jednak nasze pomocniki kuchenne dla dzieci to nie tylko precyzja wykonania, jakość i bezpieczeństwo. W ofercie sklepu KiddyMoon.pl znajdziesz duży wybór kolorów i modeli w przystępnych cenach. Dzięki temu wierzymy, że każdy rodzic trafi tu na mebel, który doskonale wpisze się nie tylko w wystrój wnętrz, ale przede wszystkim w gust i potrzeby użytkowników.

pixel