Baseny z kulkami 90x40cm

( ilość produktów: 26 )

Baseny z pianki o średnicy / długości boku 90 cm to najbardziej uniwersalny i najpopularniejszy rodzaj basenów z piłeczkami dla dzieci. Z jednej strony są one wystarczająco duże, by zmieścić dziecko oraz 200 lub 300 kolorowych kulek. Z drugiej strony spokojnie mieszczą się w dziecięcym pokoju. Wyższe ścianki z pianki o grubości 5cm i wysokości 40cm pozwalają zmieścić więcej piłeczek w środku i dać lepsze oparcie pod plecy Twojego dziecka.
W tej kategorii oferujemy baseny okrągłe i kwadratowe z wieloma kolorami pokrowca i kulek - w sumie ponad 80 wariantów. Na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojemu dziecku i będzie jednocześnie doskonale pasowało do wnętrza. Odpowiednia wielkość basenu dla dzieci, pozwala idealnie wkomponować go w przestrzeń domu, mieszkania, a także dopasować do wieku każdego smyka.

Jako KiddyMoon dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas suche baseny były nie tylko modne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Korzystamy z najwyższej klasy, nietoksycznych materiałów, które w pełni spełniają europejskie normy - od materiałów użytych do produkcji basenów i piłek, po metki oraz nici.

pixel