Baseny z kulkami 90x30cm

( ilość produktów: 484 )

Uniwersalny rozmiar

Baseny z pianki o średnicy / długości boku 90 cm to najbardziej uniwersalny i najpopularniejszy rodzaj basenów z piłeczkami dla dzieci. Z jednej strony są one wystarczająco duże, by zmieścić dziecko oraz 200 lub 300 kolorowych kulek. Z drugiej strony spokojnie mieszczą się w dziecięcym pokoju.

W tej kategorii znajdziesz ponad 200 wariantów: całą gamę kształtów i kolorów, w której na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojemu dziecku i będzie jednocześnie doskonale pasowało do wnętrza. Oferujemy jednolite pokrowce, jak i żywe, kolorowe wzory, które można kupić z pasującym zestawem piłeczek.

Odpowiednia wielkość basenu dla dzieci, pozwala idealnie wkomponować go w przestrzeń domową mieszkania i  do wieku każdego smyka. 

Różne kształty do wyboru

Różne kształty basenów z kulkami pozwalają dopasować je do potrzeb klientów, rozmiaru pomieszczenia oraz jego wystroju:

  • baseny okrągłe - kompaktowe rozmiary, najbardziej uniwersalne
  • baseny kwadratowe - proste ścianki boczne pozwalają postawić je wzdłuż ściany; kwadratowe baseny są też większe, niż okrągłe - będą odpowiednie dla dwójki dzieci i zmieszczą więcej kulek
  • baseny trójkątne - doskonałe do mniejszych pomieszczeń, pozwalają umieścić zabawkę w rogu maksymalnie wykorzystując przestrzeń

Bezpieczne dla dzieci

Jako KiddyMoon dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas suche baseny były nie tylko modne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Korzystamy z najwyższej klasy, nietoksycznych materiałów, które w pełni spełniają europejskie normy - od materiałów użytych do produkcji basenów i piłek, po metki oraz nici.

pixel